Za nami dwa koncerty, SPOKEN and ANTIDEMON .Dwa różne koncerty , ale ten sam poziom maksymalnego zaangażowania . Koncert zespołu SPOKEN miał wartość " priorytetową " dla nas ,był bowiem koncertem który miał się odbyć po 7 latach od pamiętnego 2012 gdzie zespół przyjechał do R. ale nie zagrał pełnego seta. Więc nie było spania po nocach bo adrenalina nie pozwalała czasami zasnąć ,jednak udało się zamknąć wszystko . Wielkie dzięki wszystkim !! ,nikogo nie pomijamy ,nikomu się nie tłumaczymy ,po prostu dziękujemy Bogu Najwyższemu za to,ze popchnął nas i dał nam wizję której umieliśmy się złapać. Do zobaczenia za rok na scenie I.C.K.

Rybnik 23.02. ul. Jankowicka  2

To 2 częściowe spotkanie skierowane  dla miłośników  broni  i wolontariuszy pracy , misji w Afryce .Naszym gościem  będzie Sam Childers znany bardziej miłośnikom filmu jako Kaznodzieja  z karabinem.

O godz. 17.00 rozpoczynamy otwarty turniej strzelecki, następnie o  godz. 20.00 odbędzie się  spotkanie przy kawie.

Współorganizatorem spotkań  są  Stowarzyszenie miłośników broni GIWERA , Stowarzyszenie AZYLAND i Fundacja Aniołowie dla Wschodniej Afryki.

( Paruszowiec - Piaski 16.03.2016 godzina 16.00 . )

Prezentacja wystawy połączona jest z otwarciem budynku " st. biblioteka".

Chcemy tym wydarzeniem artystycznym rozpocząć naszą aktywność w tym budynku w pełnym jego wymiarze.

A wiec projekt Bruklin 27 i Ścianę Marzeń wiążemy z tym miejscem . Rybnik - Paruszowiec ul. Za Torem

Czym jest wystawa ?

W skład projektu wchodzi 16-grafik, album muzyczny łączący elementy koncertu i przedstawienia.

Wystawą jest serią grafik będących współczesnym nawiązaniem do Drogi Krzyżowej , ale pokazaną drogę do krzyża z perspektywy zwykłego człowieka . Droga ta wiedzie przez doświadczenia z którymi każdy spotyka się w swoim życiu i które nieobce były również Jezusowi: Strach, samotność , odrzucenie, zdrada. Jego ostatecznym celem było jednak coś o wiele bardziej pozytywnego, dlatego przedstawiona droga jest drogą wyjścia WAYOUT .

Muzyka kontynuuje podstawowe założenie i przedstawia przesłanie w postaci słów i dźwięku rozszerzając projekt na większą skale uzupełniając go o elementy wizualizacji i elementów teatralnych.

Nowy projekt na stałe już zawitał do Rybnika i spotkał się z szerokim poparciem i zrozumieniem.

Dziękujemy tym wszystkim osobom, które nie przeszły obojętnie i zamanifestowały swoje poparcie dla niego.

Dziękujemy stacji TVS za możliwość udziału w programie FamiLook live. Dziękuje Ewelinie Magiera za realizacje tego projektu na antenie. Dziękujemy osobom prywatnym z Częstochowy i okolic Katowic za przyłączenie się do Mikołajkowej akcji pomocy dzieciom. Dziękujemy opiekunom świetlicy w Rybniku - Paruszowiec za współorganizacje całego programu artystycznego i ich podopiecznym . Thank you !!

W miesiącu kwiecień – maj zaczęło się sypać wiele rzeczy w Azylandzie Pojawiły się oskarżenia adresowane pod moim adresem przez najbliższych współpracowników. Wiec z jednej strony oskarżenia, z drugiej, krytyka lawinowa o brak wsparcia itd. .Przyjaciele zaczęli odchodzić. Na koncie z końcem maja było raptem 53 zł. Wtedy tez moja mama zaczęła chorować , pojawił się nawrót choroby nowotworowej. Rozważałem zawieszenie. Napisałem maila do przyjaciela który założył ze mną Azyland. Matiz obecnie mieszka w Kanadzie .Bez wahania wysłał mi na konto kilka tysięcy zł. Napisałem do niego. „ 5 lat temu pomogłeś mi założyć Azyland. Teraz pomogłeś drugi raz bym nie zrezygnował. Miesiąc później z zupełnie nowymi osobami rozpoczęliśmy prace z dzieciakami i zbuntowaną młodzieżą w takiej trudnej dzielnicy miasta. Była to typowa ewangelia na ulicy, którą robimy najlepiej. W pierwszy dzień okleiliśmy mur budynku papierem o długości ponad 8 metrów i poprosiliśmy wszystkich by namalowały swoje marzenia. Taki był początek. Następnie poprowadziliśmy warsztaty dla dziewcząt z makijażu, malowanie buziek na festynie, warsztaty strzelania z łuku przy 12 stopniach. Firma Purmo i Classen wsparła nas finansowo. Z perspektywy tych kilku miesięcy wiem, ze gdybym wtedy odpuścił, podał się i zrezygnował nigdy nie dotarlibyśmy do tak dużej grupy osób z jaką mamy do czynienia teraz. Dlatego kochany bracie, gdziekolwiek jesteś nigdy nie poddawaj się, walcz o ludzi w obliczu Boga.