Dokładnie 2 miesiące od koncertu zespołu KORN i konferencji Steiger Compact w Warszawie ( 31.03 – 1.04 ) Stowarzyszenie Azyland podpisało umowę partnerską z wydawnictwem A.F. na publikacje książki Briana HEAD Welch pt. Stronger. Dzięki wielu przyjaznym osobom mogliśmy tę umowę przekuć w rzeczywistość . A więc kochane „ KORNiszony „ już niebawem książka STRONGER do przeczytania po polsku .

Wydanie książki STRONGER Briana „ head „ Welcha ,oprócz wewnętrznej inspiracji poprzedziło kilka długich telefonów do wydawcy i jednego z tłumaczy. Nasz odmłodzony skład stanął przed nie lada wyzwaniem. Ale wiedz jedno : jeśli dostajesz wizje „ z góry „ i masz tzw.” zielone światło „ nie stój w miejscu . Nikt inny tego nie popchnie , a Bóg da Ci sposobność i siłę by właśnie tą wizje zrealizować . A więc po 6 miesiącach :

Specjalne podziękowania dla : Tadeusza Adamczak i zespołu A.F. za współprace , tłumaczy : Katarzyna Matuszewska . Zosia Seweryn i Maksa Pyry, który zrobił więcej niż należy . Za słowa wsparcia od innych, gdy nic nie szło , a gdy był już progres to tylko pod górę ;). Dziękuję Bogu, za to, że przyznał się do tej wizji i ją pobłogosławił .Dziękuję za książkę SILNIEJSZY , którą przeczytałem kilka razy zanim poszła do druku i przez to stałem się SILNIEJSZY .

Sobczuk S.